PORTAL CMS & Mobil Uygulamalar

Websitenin grafik arayüz tasarımı, internette ki kurumsal profilinizi yansıtan en önemli unsurlarından birisidir. Yapılacak tasarımlar firmanın kurumsal kimliğine, müşterilerinizin kitlesine hitap edilebilecek kolay ve sade arayüzde, yazılım ise esnek ve sağlam bir altyapıya sahip olmalıdır..

ErelBIM bir çok kamu kurumuna özel geliştirdiği portal projeleri ve bunlara tam entegre çalışan iOS ve android mobil uygulamaları ile bir çok alanda ilk olmuştur. Detayları referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.

Orta Katman & Veritabanı Çözümleri Danışmanlığı & Eğitimleri

Orta Katman Çözümleri

Veritabanı Çözümleri

Veri Ambarı ve İş Zekası Çözümleri

Veri Yönetimi Çözümleri

Yazılım & Uygulama Geliştirme

Müşteri ve kullanıcı potanyelinizi analiz ederek, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda uygulama geliştirme yazılım hizmetleri sunmaktayız.

Java, PHP, .Net uygulama geliştirme konularında projelendirme, yazılım geliştirme, veri yönetimi ve analizi konusunda hizmet sunmaktayız.

Geliştirilen yazılımlarımıza desteğimiz sektörde 12. yılını tamamlamış şirketimiz tarafından sorunsuz olarak sürdürülebilirlik hizmeti verilmektedir.

hello 

SocialCRM

Müşteri ilişkileri hizmetleri sağlayan CRM sistemlerine yeni bir boyut kazandırıyoruz. Artık kitlelere hitab edebileceğiniz ve markanızı duyurabileceğiniz sosyal medyanın gücünü CRM sisteminize taşıyoruz..

Entegre olarak CRM uygulamalarınız ile çalışabilen SocialCRM ürünümüz ile kullanıcılarınız sosyal hareketlerini takip etmek çok kolay! Üstelik CRM sistemi olmayan firmalar için içerisinde entegre açık kaynak kodlu CRM sistemi özellikleri barındırmaktadır.