PORTAL CMS & Mobil Uygulamalar

Websitenin grafik arayüz tasarımı, internette ki kurumsal profilinizi yansıtan en önemli unsurlarından birisidir. Yapılacak tasarımlar firmanın kurumsal kimliğine, müşterilerinizin kitlesine hitap edilebilecek kolay ve sade arayüzde, yazılım ise esnek ve sağlam bir altyapıya sahip olmalıdır..

ErelBIM bir çok kamu kurumuna özel geliştirdiği portal projeleri ve bunlara tam entegre çalışan iOS ve android mobil uygulamaları ile bir çok alanda ilk olmuştur. Detayları referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.

Yazılım & Uygulama Geliştirme

Internetteki müşteri potanyelinizi analiz ederek, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda uygulama geliştirme yazılım hizmetleri sunmaktayız.

Geliştirilen yazılımlarımıza desteğimiz sektörde 9. yılını tamamlamış şirketimiz tarafından sorunsuz olarak sürdürülebilirlik hizmeti verilmektedir.

hello 

SocialCRM

Müşteri ilişkileri hizmetleri sağlayan CRM sistemlerine yeni bir boyut kazandırıyoruz. Artık kitlelere hitab edebileceğiniz ve markanızı duyurabileceğiniz sosyal medyanın gücünü CRM sisteminize taşıyoruz..

Entegre olarak CRM uygulamalarınız ile çalışabilen SocialCRM ürünümüz ile kullanıcılarınız sosyal hareketlerini takip etmek çok kolay! Üstelik CRM sistemi olmayan firmalar için içerisinde entegre açık kaynak kodlu CRM sistemi özellikleri barındırmaktadır.