YOU ARE HERE: HOMEAnkara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

ErelBIM sektörde 8 yılında bir firma olarak Ankara‘da Web tasarım hizmeti verdiği onlarca özgün web sitesiyle, müşterilerine internet ortamında kalitelerini ve kendilerini gösterebilmelerine olanak sağlayan çözümler sunmuştur. Web siteleri firmaların sanal dünyadaki vitrinleridir. Bunun bilincinde olan şirketimiz ErelBIM yaptığı web ve grafik tasarımların özgün, kolay anlaşılabilir ve kullanılabilirlik açısından kolay olmasına dikkat etmektedir.

Firmanızı destekleyecek olan web site çözümlerimizin kalbine oluşturan 3 ilkemiz:

1) Kullanılabilirlik:

Bir websitesinin ne kadar sağlam altyapı ile yaparsanız yapın, kolay anlaşılabilir ve sade bir tasarıma sahip olmadan “kullanılabilirliği” elde edemezsiniz. Böylelikler sitenize giren kullanıcılar nasıl ve ne şekilde siteden faydalanabileceğini anlayamaz ve kötü bir intiba ile websitenizden ayrılır. Web tasarım işinde ankara’da öncü firmamız ErelBIM, sade arayüze sahip tasarımlar oluşturup, güçlü ve güvenli yazılım altyapısına web sitenizi kuruyor. Bu sayede sitenize giren kullanıcılar aradıklarını kolayca buluyor ve bu etkileşim firmanız ile sizin aranızda güzel bir bağ kuruyor. Ayrıca kullanılabilirliği iyi olan websiteler google tarafından da onay görüp çok daha üst sıralarda yer almanıza seo açısından olanak sağlamaktadır.

2) Kalite:

ErelBIM web site oluştururken yıllardır edindiği tecrübeyle sizin web’deki prestijinize en uygun kaliteyi sunar. Websiteleri sizin sanal alemdeki yüzünüzdür ve çok daha fazla insanın rahatlıkla ulaşabileceği bir penceredir. ErelBIM kaliteyi websitesinde nasıl tanımlıyor kısaca açıklamak isteriz;

A)Grafik Tasarım

Web sitenizin tasarımı sizin internette ki görünen yüzünüzdür. ErelBIM web sitenizin tasarımı oluştururken firma profilini araştırır, firmanın öne çıkan özelliklerinden ilham alarak tasarım çalışmaları yapar, bunları firma yetkilileriyle görüşerek en iyi sonucu almaya çalışırız. Çünkü ErelBIM olarak sizin internette ki prestijinizi oluşturuyoruz.
Ankara lokasyonlu bir web tasarım firması olmamızın bir diğer artısı ise grafik tasarım işlemleri için yüz yüze ve özellikle şirketinizi tanımamıza olanak sağlamasıdır. Bu yüzden müşterilerimizden çoğu ankara’da ikamet eden firmalardır.

b)Web Programlama

Günümüzde artık websiteleri yönetim panellerinden güncellenebilir ve kontrol edilebilir olmalıdır. Bu yüzden ErelBIM size dinamik kod altyapısına sahip websiteleri oluşturur.
Bu sayede sitenizde değişiklik yapmak istediğinizde rahatlıkla yapabilir, yeni haber ve duyurularınızı sitenize ekleyebilirsiniz. Web siteleri oluştururken PHP, HTML5, CSS3 ve jQuery kullanıyoruz. Database yönetimi içinse MYSQL phpmyadmin ile bilgileri tutuyoruz.

ErelBIM Web Tasarım Hizmetleri

ErelBIM Web Tasarım Hizmetleri

Neden HTML5 ve CSS3?

HTML5 ile artık flash gerektirmeden flashla yapılacak birçok şeyi yapabiliyoruz. Tablet, iphone ve bazı cihazlar bildiğiniz üzere flash çalıştırmamakta. Bu yüzden html5 ile tüm aygıtlara uyumlu websiteleri oluşturuyoruz. Çok daha az kod altyapısıyla çok daha verimli ve hızlı çalışmaya imkan kılan HTML5 çok kısa zamanda bir çok websitesindede kullanılmakta.

CSS3 ile HTML5 birlikte kullanıldığında tamamen tüm cihaz ve tarayıcılarla uyumlu websiteleri oluşturuyoruz. Mobil, tablet ve herhangi bir cihaz ekran çözünülüğüyle tam uyumlu olarak websiteler yapıyoruz. Özellikle firefox chrome ve mozilla gibi çok kullanılan tarayıcılarla %100 uyumlu çalışabilecek şekilde websitesini tamamlıyoruz.

c) Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

Arama motoru optimizasyonu ya da ingilizce kısaltmasıyla SEO, web sayfalarının taranarak, belirli kriter ve tekniklerle düzenlenmesiyle websitelerinin google’da üst sıralarda yer almasına olanak sağlayan teknik ve altyapı olarak düzenlemelerdir.
ErelBIM ankara lokasyonlu olmasına karşın SEO açısından iddaalı çözüm ortakları olan güçlü bir firmadır. Referanslarımızdan önceki seo çalışmalarımızı kontrol edebilirsiniz.
Yapılan her websitesi arama motoru optimizasyonu için uygun şekilde oluşturuyoruz. Kod alt yapısı, adres seçenekleri ve diğer opsiyonlarıyla tamamen google-friendly bir şekilde websitesini teslim ediyoruz.

d) Esneklik ve Uyumluluk

Web programla bölümünde bahsettiğimiz üzere kullandığımız html5 ve css3 programlama dilleri ile tüm cihazlarla uyumlu çalışabilir çözünürlükte mobil uyumlu websiteleri yapıyoruz.
Ayrıca yapılan tüm websiteleri tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu çalışmaktadır.

3) Güvenlik

Dinamik websitelerin artılarından bahsetmiştik, bu artılarıyla beraber dinamik websiteleri güvenlik zaafiyetlerine sebep olmakta. Bu yüzden ErelBIM olarak güvenliğe çok önem veriyoruz. Firmanızın prestijini sarsacak bir olay olmaması için gerekli tüm yazılımsal ve yönetimsel önemli sizin için alıyoruz. Sağlayıcı (hosting) seçimi için sizi bilgilendiriyor, istenildiği takdirde sunucu güvenliği hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım için Ankara Lokasyonlu Firma Olmanın Önemi

Hala bir web siteniz yok mu? Ya da var olan websiteniz artık çok demode mi kaldı? Bu sorunlara çözüm sunmak için ErelBIM Ankara Web Tasarım size özel grafik tasarım ve web uygulamaları sunuyor. ErelBIM bildiğiniz üzere Ankara merkezli sektörde 9. yılında güçlü bir firma. Profesyonel ve tecrübeli 6 kişilik ekibiyle Erel Business Information Management Ankara ve tüm Türkiye için çözümler sunarken tüm dünyada geçerliliği olan en yeni ve en güvenli teknolojiler html5, css3, jquery ve php5 kullanır. Küçük büyük tüm projelerde kalite, kullanılabilirlik ve güvenlikten taviz vermeyen hizmet anlayışıyla, işini hakkıyla yaptığını referanslarıyla kanıtlıyor. Referanslar arasında bir çok kamu kuruluşunun olması bu durumu gayet iyi açıklıyor. Web Tasarım, Ankara halkı tarafından gerçekten boşluğu hissedilen bir sektör.ErelBIM ankaradaki öncü sayılı yazılım firmalarından biri. Özellikle web tasarım konusunda ankara’da rakip tanımıyor. Tüm yazılımlarda esas olan felsefeleri, kullanılabilirlik. Rahatça kullanamadığınız, web sitelerinin çoğu kullanıcı için işlevi yoktur. ErelBIM bu konuya ehemmiyet gösteriyor, kolay arayüz ve tasarıma sahip web siteleri inşa ediyoruz.

ErelBIM web site yaparken belli süreçler uygular. Analiz, Tasarım&Yazılım ve test süreçleri sırayla uygulanır. Öncelikle web sitesi yaptırılarak kurum ya da kuruluş ayrıntılı olarak analiz edilir. Neden websitesi yaptırmak isteniyor, hangi müşteri kitlesine yönelik hazırlanmalı, kullanıcılarda nasıl izlenim uyandırmalı gibi bir çok şey analiz edilir. Daha sonra şirket profili araştırılır ve yaptıkları işlere ve geçmişine göre bir profil oluşur. Bu işlemleri yaparken ankara ikametine sahip firma olmasının önemi büyüktür. Çünkü web sitesinde analiz en önemli süreçtir. Yanlış anlaşılan ya da rasgele yapılacak analizler sonucu yapılan websitelerinden verim beklemek mümkün değildir. Tasarım ve yazılım sürecinde firmanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çözümler üretiyoruz. Fakat gerek yapım sürecinde yada websitesi sonrası sürekli destek gerekebilmektedir. Bu yüzden ihtiyaç anında iletişim halinde olabilmek web projelerinde önemi büyüktür.
Kurumsal website çözümleri harici büyük projeleri olan firmalar, dikmen caddesi 160/8 çankaya/Ankara adresinde ikamet eden ErelBIM ofisi ile iletişime geçebilir, yapılacak proje için toplantı düzenleyip çözümler üretebiliriz. Gerçekleştirmeyi istediğiniz bir start-up projeniz var ise bunun için her türlü alt yapı çalışmasını sağlamaktayız. ErelBIM sadece kurumsal websiteleri değil portal ve özel yazılım çözümleriylede ankara lokasyonlu firmalara hizmet sağlıyor. Özel sektör dışında kamu kuruluşlarına proje geliştirmekteyiz.

Web sitesi firmalara ne kazandırır?

Esasında bir çok firma, kurum ve kuruluşun en büyük sorusu websitesinin kendisine neler sağlayabileceği. web sitesi; firmaların özellikle prestij anlamında rekabet ortamında bir çok rakibini geride bırakacak, bir çok yönden müşteri kazanabileceği bir platforma sokar.

Çağımızda müşteri firmanın potansiyelini ve yeterliliğini yada firmanın prestijini web sitesine bakarak analiz etmektedir, bu bağlamda yapılacak olan web sitesi kurumsal kimlik kazanmak ve marka değeri açısından oldukça önemlidir. Yapılacak olan özgün tasarım ve kodlama kuruluşun ticari ve sektörel profilini yansıtarak müşteriye değer verdiğini, müşteri odaklı çalıştığını gösterebilmelidir.

Alaattin Emre Elbeyoğlu

 

TOP